header header header header header header header header header header

Ik heet Wannes

Alles komt goed in een oneindig aantal bedrijven.

Ik heet WannesIk hou meer van nadenken dan van babbelen. Ik ben bang voor zowat alles. Ik maak mezelf graag dingen wijs en dat geldt vermoedelijk ook voor het voorgaande. Ik ben een op hersenloze infantiliteit kickende meerwaardezoeker. Ik haat het woord meerwaardezoeker. Ik ben verliefd op letters en woorden, al lees ik veel te weinig. Ik ben ook verliefd op muziek, in die mate dat ik niet veel nodig heb voor een dikke laag kiekevlees. Ik slaap graag maar ben een slechte slaper. Ik scoor bovengemiddeld op de beoordelingsschaal voor autisme. Dat is nooit officieel vastgesteld, maar zie zin 3. Ik moet heel hard lachen om elke variatie van de woorden pies, kak en stront of als ik iemand tegen een paal zie lopen. Tot slot heb ik nooit goed geweten wat ik wil. En daarmee heb ik bijna alles gezegd.

Ik heet Wannes. Welkom in mijn hoofd.

Klikshit

«Als een vrouw een erectiestoornis heeft, kijkt ze vermoedelijk te veel naar Dr. Phil.»
Wannes zelf.
Bron:  Het verschil tussen mannen en vrouwen (02)

(klik hier voor een nieuwe quote)

  • Archieven

  • Rubrieken

  • U zei?

    • Wannes: Afscheid is nooit makkelijk. Zeker niet op deze...
    • Ruben: Bedankt voor je visie op het einde. Ik was bang...
    • Ashley: Die Debby pief poef pfaff is nogal fake,…...
    • Ruben: Komd een zin bij de dokter. Hihi.
    • markvdweij: shania ( L ) mark mark hius harkema 9281 rk
    • Wannes: Ik stond in de hoek van het hokske. Mijn...
    • Noynourfe: Just out of curiousity: Hoe heeft u deze foto...
    • Wannes: Damn. Dat ik die gemist heb.
    • Noynourfe: Niet heel ver daar vandaan heb je het dorpje...
    • Drs. Johan Arendt Happolati: http://www.youtube.com/wat...
  • Kijk! Nog een titelke!

    Liefste (023)

    08 05 2006 | Rubriek: Liefste xxx

    Ik geloof niet in god, maar van Kolossenzen, hoofdstuk 3, vers 19 maak ik graag een levensmotto. Ik geloof de weerman niet als hij zegt dat het morgen gaat regenen. Ik ben bij jou en dan regent het niet. Ik geloof Thomas Wolfe niet als hij zegt dat eenzaamheid the central fact is of human existence. Bij jou ben ik nooit alleen. Ik geloof Goedele Liekens niet als ze zegt hoe ik moet neuken. Goedele weet nog minder dan de weerman. Ik geloof niet in openingszinnen, maar als ik jou met een aandoenlijke alliteratie kan adoreren, zal ik niet aarzelen.

    Ik geloof wel in jou, geloof ik.

    Liefs, Wannes

    Liefste xxx? Hier vind je meer uitleg.
    Deze keer deed ik het met een weerman, een alliteratie en (de wegens originaliteit voor één keer toegestane uitzondering) Kolossenzen, hoofdstuk 3, vers 19.
    (Nieuwe woorden graag in reactiedinges)

     

    Wellicht enigszins verwante berichten:

    10 reacties

    1. Ik had qua weerman & alliteratie iets gedacht van
      “Bij jou voel ik mij weer man, zelfs meer dan”.
      U ziet ik oefen.
      En U ziet: het is goed dat er nog minimaal 77 Liefstes komen.

    2. Drs. Johan Arendt Happolati schreef:

      En?
      Zijn er bloggers die ergens nog een bijbel in huis liggen hebben?

    3. Prijsvraag!
      De eerste die hier in het reactieluik het bijbelse vers waarvan sprake kan citeren, krijgt een hoogstpersoonlijke op het lijf geschreven liefdesbrief waarvoor hij/zij àlle drie de woorden mag aanleveren.

    4. Drs. Johan Arendt Happolati reageerde aldus:

      Een schone cadeau.
      Ik mag niet meedoen, zeker?

    5. tomasz dacht:

      Mannen, heb uw vrouw lief en wees niet bitter tegen haar.

    6. Drs. Johan Arendt Happolati schreef het volgende:

      Heer Maanzand,
      U heeft een winnaar. Volgens mij heeft Heer Tomasz het bij het rechte eind. Er is geen speld tussen te krijgen.

    7. Yuri reageerde aldus:

      Belofte maakt schuld, beste tomasz. Aan u de eer om voor één keer in de geschiedenis van Liefste xxx niet één, niet twee, maar drie woorden voor te stellen, die allemaal in dezelfde brief zullen gebruikt worden.
      En gelieve het mij zo moeilijk mogelijk te maken…

    8. tomasz schreef:

      wippie!
      ik ben aan het broeden op die moeilijke woorden…

    9. tomasz riep:

      ik zou je graag eens met hoofdpodium, glasbak en koningspinguïn aan het werk zien gaan. ik vraag me af of er voor jou wel moeilijke woorden bestaan voor zulke liefdesbrieven. ik vind ze maar niet. heb je zelf suggesties voor moeilijke liefdeswoorden?

    10. Yuri poneerde:

      Dat is een uiterst fijne combinatie, Tomasz, ware het niet dat ik het al een keertje eerder deed met een koningspinguïn…

    Reageer!

    «Ze zouden ballen moeten maken met een omhulsel van vilt - gelijk het laken - en de tafel zou bedekt moeten zijn met dat gladde spul waar de ballen van gemaakt zijn. Snapt ge?»
    Wannes zelf.
    Bron:  Ik ben Stephen Hawking niet zulle.