Jawel hoor. Weer zo’n stokding.

Dat u niet denkt dat u hieronder een helder beeld krijgt van mijn zintuiglijke orgasmes. Het is een momentopname, moet u weten.

Door Wannes | 30 04 2008
Onderdeel van Webloggen stinkt
902 keer gelezen

#

    Radio

  • Bliepkes voor een zwoele zomeravond
  • Kerstmis is voor homo's - Samengesteld door Mgr. André Léonard
  • Livin' is easy (x 32)

Lilimoen gooide een stokje door de voorruit van mijn zintuigen. Danku Lilimoen. Zintuigen zijn tof. En hoewel ik geen zin heb om me te beperken tot de vooropgestelde aantallen, neem ik het stokje graag aan. Omdat ik van de dokter niet zo negatief moet doen jegens stokjes. Ze kunnen het ook niet helpen. En ze zijn leuk. Soms. Zoals deze.

Noot: Dat u niet denkt dat u hieronder een helder beeld krijgt van mijn zintuiglijke orgasmes. Het is een momentopname, moet u weten. Elke hitparade schiet sowieso zijn doel voorbij. Zeker als je je niet aan het reglement houdt. En al helemaal als je het stokje gaat uitbreiden met een zesde zintuig. Gnahaha. Eat your heart out, Jomanda.

Soit. Daar gaan we.

De top 3 van mijn neus

- De zoete lijfgeur waar ik zo van hou. Voor verduidelijking, zie de eerste alinea van dit stukje.
- De geur van ozon na een regenbui op een warme zomerdag.
- De geur van de nacht als het erg mistig is.

De top 3 4 van mijn smaakpapillen

- De smaak van koriander.
- De smaak van rode porto
- De smaak van water als ik veel dorst heb.
- De smaak van haar lippen.

De top zoveel van mijn oren

- Atlas van Battles.
- (Onder andere) Summer van Mogwai.
- Erik Satie.
- Mingus en Coltrane.
- Bohemian Rhapsody (sorry hoor).
- Zowat alles van The Bad Plus. Luister als voorbeeld naar hun versie van Bowie’s Life on Mars. Let voor een keer niet op de crappy youtuup-kwaliteit, en worstel je oren even doorheen de eerste minuut.
- Paranoid Android door Brad Mehldau.
- The Pixies. Mijn god, The Pixies. Ik stop hier geen linkje achter, omdat ik niemand ken die The Pixies niet kent. Nou ja, dat klopt niet helemaal, maar een mens mag dromen.
- Dat zijn er al meer dan drie, als ik goed geteld heb. Maar dat is niet erg, want drie is een stom getal. Dus.
- Killer van Adamski, Blue Monday van New Order, Nobody’s Fault But Mine van Led Zeppelin, enzovoorts enzoverder.
- En (bijna) alles van Polly.
- Oh ja. Little White T-Shirt, natuurlijk.
- Zei ik al enzovoorts of enzoverder? Et caetera? Nog, nog, nog?

De al evenmin exhaustieve top huppeldepup van mijn ogen

- The Sopranos
- Lost Highway van David Lynch
- The Usual Suspects van David Fincher
- Euh. The Matrix. Tja.
- Canada.
- Wim Helsen.
- Dit.
- En jawel hoor, zovoorts.

De top 3 van mijn huid

- De toppen van haar huid.
- Een warme douche.
- Het kippevel dat ik krijg door al het bovenstaande.

De topperdeplop van mijn zesde zintuig

- De gedreven debatcultuur met Mike, onze Kater Familias.
- Radar Love.
- De manier waarop ik cappuccino-melkschuim kan kloppen door met de melk te praten.
- Ik kan door enkel de krant te lezen, voorspellen dat de regering gaat vallen.
- Ik heb helemaal geen zesde zintuig. Zesde zintuigen bestaan niet. Ik heb wel een elfde vinger, maar dat is een puberale opmerking die het vermelden niet waard is. Oeps.
- Soms ben ik onzichtbaar. Kijk maar.
-
-
-
-
-

Ik geef dit stokje ongevraagd door aan Seppe Toremans (Omdat hij een grapjurk is die het begrip grapjurk langs de achteringang neemt), aan Vuur (Omdat haar taalgebruik doet glimlachen op een manier waarvan ge niet wist dat het kon), en aan Maarten Inghels (Omdat hij mooie gedichtjes maakt en ook optreedt en in een collectief zit waarvan ik de naam had willen bedenken. Doeme toch).

Maar het hoeft niet, hoor jongens. Elk excuus om een stokje te weigeren is een stapje verder op de weg naar een verlicht gedespoteerde oligarchie. En dat willen we toch allemaal, nee?


Tweet This

5 reacties

  1. 1. maarten zei:

    damn, dit stinkt echt.


    30 04 2008 | # | maarten heeft een mooie website.
  2. 2. Lilimoen zei:

    Tof! De smaak van Rode Porto is inderdaad fantastisch. We moeten dan maar dringend eens een fles achterover slaan. We hebben erg moeten lachen met “soms ben ik onzichtbaar. kijk maar.”


    01 05 2008 | # | Lilimoen heeft een mooie website.
  3. 3. Lilimoen zei:

    Oh ja, even wat uitleg over mijn avatar. Ik had eentje van jou gekregen, maar ik wou er ook een voor op de website van Flora Fleempaard. Vandaar dat ik via gravatar gewerkt heb zoals jij ooit voorstelde. Het maanzand-kleurtje is er dus af. Helaas.


    01 05 2008 | # | Lilimoen heeft een mooie website.
  4. 4. Seppe zei:

    Ok dan. Maar alleen omdat het een lang weekend is.


    02 05 2008 | # | Seppe heeft een mooie website.
  5. 5. maarten zei:

    dit gaat nog even duren


    04 05 2008 | # | maarten heeft een mooie website.

Eén Trackback

  1. Seppe Toremans | 19 05 2008

    [...] welbespraakt iemand na een cursus “welbespraaktheid voor gevorderden” toegeworpen door Yuri Maanzand, Vlaanderen’s best bewaarde geheim wat euh, een hele hoop dingen betreft. Voor de minder [...]

Reageer hier

Uw email-adres zal nooit kenbaar worden gemaakt. Al steken ze hete breinaalden in mijn scrotum. Verplichte velden zijn gemarkeerd met een *

*
*

Brief aan de #Pfaffs: Hoera!!!! http://brievenaandepfaffs.com/hoera (tweet tweet)

Soms maak ik een foto

Soms maak ik een foto

Meer foto's in de rubriek Zwart Wit of in mijn Flickr-doos.

Hier werk ik

Wij zijn te huur

Het Eiland Neus | Tekst, beeld & theater
Wij zijn te huur!

Ik kreun je kroontje

Ik kreun je kroontje I

Commercial.