Eat this, Bohemian Rhapsody
Als ik twijfel, zult gij mij strelen. Tenminste, dat schreef ik onlangs. En soms gebeurt het dat mijn eigen teksten – als ware het glad geproduceerde radiohits – dagenlang door mijn hoofd blijven spoken. Flarden en fragmenten dwarrelen dan door mijn achterkamer, en als ik lang genoeg opblijf, hoor ik plots een beat onder de woorden. En een pianootje. En wat krakende voetstappen. En als ik dan besluit om de rest van de nacht achter de computer door te brengen, dan krijgt ge een misantropisch muziekstuk waar die mannen van Queen een punt aan kunnen zuigen. Alhoewel. Misschien ook niet. Of een klein beetje. Het hoeft ook niet per se. Ik weet het niet, eigenlijk. Ik ben een twijfelaar, moet ge weten.

Als ik twijfel, zult gij mij strelen.
Als ge zin hebt om wat rond te wandelen in die achterkamer van mij, duw dan op het play-knopke hieronder. En ga dan lekker knus vlak bij uw luidsprekers zitten, met een tas koffie of een koppeke thee bij de hand. Liefst in zo’n kingsize beker, want ge moet er 13 minuten en 33 seconden mee toekomen. ‘t Is maar dat ge ‘t weet.
Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.
Downloaden? Dat kan via deze link.
Wellicht enigszins verwante berichten:
10 reacties
Ik hou meer van nadenken dan van babbelen. Ik ben bang voor zowat alles. Ik maak mezelf graag dingen wijs en dat geldt vermoedelijk ook voor het voorgaande. Ik ben een op hersenloze infantiliteit kickende meerwaardezoeker. Ik haat het woord meerwaardezoeker. Ik ben verliefd op letters en woorden, al lees ik veel te weinig. Ik ben ook verliefd op muziek, in die mate dat ik niet veel nodig heb voor een dikke laag kiekevlees. Ik slaap graag maar ben een slechte slaper. Ik scoor bovengemiddeld op de beoordelingsschaal voor autisme. Dat is nooit officieel vastgesteld, maar zie zin 3. Ik moet heel hard lachen om elke variatie van de woorden pies, kak en stront of als ik iemand tegen een paal zie lopen. Tot slot heb ik nooit goed geweten wat ik wil. En daarmee heb ik bijna alles gezegd.
Wil je dit alstublieft veel vaker doen?
Dank! En ik zal mijn best doen.
Mooi gedaan ! geen ambitie om pastoor te worden ?
Nee zot. Ik word nog liever rekkenvuller in een Cambodiaanse supermarkt.
Spijtig ! Een heelder stroom zieltjeswinnerij gaat er verloren aan uw gemiste roeping !
Mooi. Waar heeft u trouwens die prachtige foto van dat jongetje met de vogels vandaan?
Van hiero.
awel, Wannes, ik vind dit mooi. Doet mij zeer denken aan JMH Berckmans’ Kaddish voor een groene rat, en wel in de versie die door Perverted By Desire van een schone en allesverschroeiende soundtrack werd voorzien.
Dat is de eerste keer dat iemand mij vergelijkt met de man van staal. Waarvoor Dank!
het verhaal is mij een beetje ontgaan omdat ik andere dingen aanklikte maar auditief voel ik me verwend.